Kağıtsporlu Antrenörler Online Eğitimde Buluştu  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Kağıtsporlu Antrenörler Online Eğitimde Buluştu

Kağıtsporlu Antrenörler Online Eğitimde Buluştu
  • Kağıtsporlu Antrenörler Online Eğitimde Buluştu
  • Kağıtsporlu Antrenörler Online Eğitimde Buluştu
23 Eylül 2020 Çarşamba Saat 12:06 l Bu haber toplam (580) defa okunmuştur

KULÜP HABERLERİ

Büyükşehir Kağıtsporlu antrenörler online eğitimlerde uzmanlar ile buluştu.

Ülkemizi ve tüm Dünyayı etkisi altına alan yeni tip virüs Covid 19 (Korona Virüsü) önlemleri kapsamında 13 Marttan itibaren ülkemiz genelinde tüm spor faaliyetleri durdurulmuştu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor ’un başarılı sporcuları ve antrenörleri belirli branşlarda yeni normal hayat kapsamında mesafeli olarak antrenmanlara başlamışlardı.

HAKAN KOLAYİŞ İLE ÖZEL EĞİTİMLER

Yeni normal hayat düzeninde yapılan çalışmalarda bir araya gelemeyen antrenörlere Büyükşehir Kağıtspor tarafından kulüp spor psikoloğu tarafından özel eğitimler verildi.

PANDEMİ SONRASI SPORA DÖNÜŞ KONUŞULDU

Profesör Doktor Hakan Kolayiş tarafından internet uygulamaları üzerinden canlı olarak verilen eğitimlerde, biofeed back cihazının sporda kullanımı, pandemi sonrası spora dönüş, uzun vadeli spora gelişimi konuları üzerinde duruldu.

VERİMLİ BİR EĞİTİM OLDU

Eğitimler hakkında konuşan Büyükşehir Kağıtspor kulübü spor psikoloğu Prof. Dr. Hakan Kolayiş; “ Pandemi sürecinde ve Yeni normal hayat sürecinde sık sık hocalarımız ile bir araya gelerek yeni süreç hakkında yapılabilecekler sürecin sporcuların üzerindeki etkisi üzerine eğitimler ve tartışmalar gerçekleştirdik. İçinde bulunduğumuz süreci mümkün olduğu kadarıyla faydalı değerlendirmeye çalıştık.” Şeklinde konuştu.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Kağıtsporlu Antrenörler Online Eğitimde Buluştu
VAVSE İnternet Hizmetleri