Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı

Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı
  • Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı
  • Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı
  • Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı
  • Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı
15 Eylül 2020 Salı Saat 11:20 l Bu haber toplam (428) defa okunmuştur

VOLEYBOL

Bu sezon Türkiye Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde mücadele edecek Büyükşehir Kağıtspor Kulübü, Voleybol sporcuları ile imza töreninde bir araya geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, salon sporlarında yeni sezon hazırlıklarında sona geldi. Mavi Beyazlılar 2020-2021 sezonunda 1.Lig’de Kocaeli’ni temsil edecek olan Voleybol A takımı içinde hazırlıklarını tamamladı. Büyükşehir Kağıtspor Kulübü, Voleybol takımında yeni sezonda mücadele edecek olan sporcular ile imza töreninde bir araya geldi.

KAĞITSPORDA TAKIM HAZIR

Bu sezon 1. Lig’de mücadele edecek Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Erkek Voleybol takımı, geçtiğimiz günlerde kulüpte 3 yıldır yardımcı antrenör olarak görev alan Yahya Tanta ile anlaşmıştı. Takımın Baş antrenör ünün belirlenmesinin ardından yapılan yoğun çalışmalar ile genç ve tecrübeli bir takım oluşturuldu.

TAM KADRO DÜZENLENDİ

Kağıtspor kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine Kağıtspor Kulübü başkanı Ali Yeşildal Kağıtspor İkinci başkanı Serhan Çatal, Genel Sekreter Bekir Köksal ve Voleybol branş yöneticisi Selman Bayazıt katıldı. Törende Baş antrenör Yahya Tanta Yardımcı antrenörler Fahri Ançel ve Voleybol A Takım Mertcan Akın, Baran Taşkıran, Numan Aksoy, Onur Saygın, Murat Çakmak, Ömer Faruk Ançel, Yiğit Kaan Özkan, Sultan Selim Arıman, Yunus Emre Çokgüler, Anıl Durgut, Hakan Kemerli, Samet Hüseyinoğlu, Kadir Bircan ve Tunç Ayhan oyuncularından hazırda bulundu.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Kağıtspor Voleybolda İmzalar Atıldı
VAVSE İnternet Hizmetleri