Şampiyon Sporcular Bakan Kasapoğlunu Karşıladı  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Şampiyon Sporcular Bakan Kasapoğlunu Karşıladı

Şampiyon Sporcular Bakan Kasapoğlunu Karşıladı
  • Şampiyon Sporcular Bakan Kasapoğlunu Karşıladı
  • Şampiyon Sporcular Bakan Kasapoğlunu Karşıladı
18 Ağustos 2020 Salı Saat 16:18 l Bu haber toplam (785) defa okunmuştur

KULÜP HABERLERİ

Büyükşehir Kağıtspor Dünya Avrupa şampiyonu sporcuları Bakan Kasapoğlu’nu ağırladı.

Derince Belediyesi tarafından açılacak olan Abdullah Olçok Gençlik Merkezinin açılışını gerçekleştirmek üzere Kocaeli’ne gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcuları karşıladı.

4 ŞAMPİYON KARŞILADI

Açılış öncesinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ziyarette bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Büyükşehir Kağıtspor’un Ümitler Dünya Judo Şampiyonu sporcusu Merve Azak, 2018 -2019 Genç Erkekler Trap Avrupa Şampiyonu (Genç Erkekler Avrupa Rekortmeni) Murat İlbilgi, Down Sendromlular Dünya Judo Şampiyonu Ahmet Taha Erdem ve Doğukan Coşar karşıladı.

BAKANDAN ÖZEL İLGİ

Bakan Kasapoğlu Ülkemize Down Sendromlularda ilk Dünya Şampiyonluğunu getiren Ahmet Taha Erdem ve Doğukan Coşar’la özel olarak ilgilenerek kendilerini tekrardan özel olarak tebrik etti.

OLİMPİYAT SÖZÜ ALDI

2018 -2019 Genç Erkekler Trap Avrupa Şampiyonu (Genç Erkekler Avrupa Rekortmeni) Murat İlbilgi ile görüşen bakan Kasapoğlu şampiyon sporcudan 2021 Tokyo Olimpiyatları için kota sözü aldı.

BAŞARI DİLEDİ

44 kiloda Ümitler Dünya Judo Şampiyonu olan ve 44 Kilogram Dünya Sıralamasında 1 Numarada bulunan Büyükşehir Kağıtspor’un başarılı sporcusu Merve Azak’a özel tebrikte bulunan bakan Kasapoğlu başarılarının devamını diledi.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Şampiyon Sporcular Bakan Kasapoğlunu Karşıladı
VAVSE İnternet Hizmetleri