Milli Judocular Antrenmana Başladı  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Milli Judocular Antrenmana Başladı

Milli Judocular Antrenmana Başladı
  • Milli Judocular Antrenmana Başladı
  • Milli Judocular Antrenmana Başladı
  • Milli Judocular Antrenmana Başladı
20 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 16:03 l Bu haber toplam (486) defa okunmuştur

JUDO

Büyükşehir Kağıtsporlu judocular eksikleri kapatmak için antrenmanlara başladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor kulübünde Ülkemizi ve tüm Dünyayı etkisi altına alan yeni tip virüs Covid 19 (Korona Virüsü) önlemleri kapsamında 13 Marttan itibaren ülkemiz genelinde tüm spor faaliyetleri durdurulmuştu. Yeni normal hayat düzeni kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Judo branşında Olimpik ve Milli takım seviyesinde sporcular ile antrenmanlara b başladı.

SOSYAL MESAFELİ ANTRENMAN

Covid-19 yeni normal hayat tedbirleri kapsamında antrenmanlara başlayan büyükşehir kağıtsporlu judocular kulüp tesisleri içerisinde bulunan açık hava antrenman sahalarında ve Fıtness Salonlarında kondisyon ağırlıklı antrenmanlara başladılar.

1 NUMARALI KURAL HİJYEN

Kapalı salonlarda girişlerinde antrenörler tarafından belirlenen sporcular dışında sporcular içeri alınmıyor. Açık ve kapalı antrenman sahalarında Gerçekleştirilen antrenmanlarda, alan büyüklüğüne göre belirlenen sayıda sporcu alınacak. Antrenmanlarda sosyal mesafeye ve hijyene önem veriliyor.

EKSİK KAPATILACAK.

Kondisyon ağırlıklı çalışmalar gerçekleştiren milli judocular Covid-19 sürecinde kaybedilen güç ve kondisyonu tamamlamak amacıyla haftada 3 gün kuvvet yüklemesi 2 gün teknik antrenman gerçekleştiriyorlar.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Milli Judocular Antrenmana Başladı
VAVSE İnternet Hizmetleri