Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var

Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var
  • Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var
  • Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var
  • Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var
  • Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var
20 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 15:58 l Bu haber toplam (727) defa okunmuştur

KULÜP HABERLERİ

Kocaeli Büyükşehir Kağıtsporlu sporcular Engelliler Haftası sebebiyle kamera karşısına geçtiler.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un spor ile engelleri aşan 13 başarılı sporcusu 10-16 Mayıs Engelliler haftası sebebiyle kamera karşısına geçtiler.

AVRUPA DÜNYA ŞAMPİYONLARI HEDEF GÖSTERDİ

Kağıtspor ile Dünya Avrupa ve Türkiye arenalarında mücadele eden ve şampiyonluklar kazanan 13 sporcu kamera karşısına geçti ve genç kardeşleri için; “Biz Büyükşehir Kağıtspor ile engelleri aştık ve başarılar kazandık sizde başarabilirsiniz” dedi.

13 SPORCU KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Karate branşında İşitme Engelliler Olimpiyat Şampiyonu Burak Mert Can, Engelli Judo branşından Avrupa 2. ve 2021 Tokyo Olimpiyatları yolcusu Recep Çiftçi, Down Sendronlular Dünya Şampiyonu Ahmet Talha Erdem,Gülle Atma branşında Dünya 2. Türkiye Şampiyonu Anıl Demir Bilek Güreşi branşında Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonu sporcular Meryem Yıldırım, Kenan Eroğlu, Can Doğan Gümüş, Eyüp Ekmekçi, Yüzme branşında Türkiye şampiyonu Şevval Firuze Devrim, Atletizm branşında Türkiye Şampiyonu ve rekortmeni Kubilay Şahin, Türkiye Şampiyonu Hafize Şahin, Boccia branşında Türkiye Şampiyonu Yavuz Acar ve Havva Alyurt kamera karşısına geçtiler.

ENGELLERİ SPOR İLE AŞALIM

Şampiyon sporcular engelli kardeşlerine Engellerin birlikte aşıldığını sporun bu konuda en önemli faktör olduğunu belirttiler. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor ile spor yaparak engelleri birlikte aşabileceklerini belirttiler.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Kağıtsporlu Sporculardan Mesaj Var
VAVSE İnternet Hizmetleri