Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye

Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye
  • Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye
  • Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye
  • Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye
  • Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye
20 Temmuz 2020 Pazartesi Saat 15:55 l Bu haber toplam (597) defa okunmuştur

BASKETBOL

Büyükşehir Kağıtspor Basketbol Alt yapıdaki başarısını sürdürüyor.

Sakarya ilinde düzenlenen u18 Marmara Bölge Şampiyonasında Kocaeli ilini temsilen mücadele eden Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor bölge şampiyonasından başarı ile ayrılarak Anadolu Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Marmara Bölge Tamam Sırada Anadolu Var

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen U18 Marmara Bölge Şampiyonasında toplamda 15 takım katıldı. Şampiyonada mücadele eden takımlardan sadece 4 tanesi Anadolu finallerine gitmeye hak kazandı.

C grubunda mücadele eden Büyükşehir Kağıtspor rakiplerinden Yalova Belediye, Tekirdağ Basketbol İhtisas ve Bahçeşehir koleji İstanbul takımlarını yenerek namağlup olarak gruptan çıkmayı başardı.

Önce Anadolu Sonra Türkiye

Şampiyona işleyişi kapsamında çapraz eşleşme ile A grubu 2.si olan Sakarya Büyükşehir Belediye ile çapraz maçı oynayan temsilcimiz bu maçı’ da kazanarak Anadolu Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

A Takım Bize Motivasyon Kaynağı Oluyor

Anadolu Şampiyonası hakkında konuşan Büyükşehir Kağıtspor Alt yapı antrenörü Emrah Özcan; “Hedefimiz Anadolu şampiyonasını ’da geçip Türkiye Şampiyonasını katılmak. Takım olarak çok yetenekli oyunculara sahibiz. İnşallah burada güzel başarılar elde etmek istiyoruz. 2. Lig’de Şampiyonluk yolunda mücadele eden A takımımız gençlerimize motivasyon kaynağı oluyor hepsinin hedefi kendini a takım forması ile görmek. “Şeklinde konuştu

Büyükşehir Belediye Başkanımıza Teşekkür Ederiz

Kendilerine verilen destek sayesinde bu noktaya gelebildiklerini belirten Özcan; “Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımıza Kulübümüze ve yöneticilerimize teşekkür ederiz.” Dedi.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Kağıtspor Alt Yapıda Hedef Türkiye
VAVSE İnternet Hizmetleri