Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti

Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti
  • Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti
  • Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti
  • Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti
  • Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti
25 Kasım 2019 Pazartesi Saat 15:46 l Bu haber toplam (1050) defa okunmuştur

KARATE

Kağıtsporlu başarılı karateciler, Gaziantep’te yapılan Türkiye Şampiyonasına damga vurdular.

Diyarbakır’da Türkiye Karate Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonası’nda Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu karateciler adeta fırtına gibi estiler.

TOPLAM 10 MADALYA

Büyükşehir Kağıtspor’un alt yapısından yetişen başarılı karatecileri müsabakalarda gösterdikleri üst düzey performans ile Şampiyonayı 3 Altın, 3 Gümüş, 4 Bronz toplam 10 madalya ile tamamladılar.

KOCAELİ’NİN SPORCULARI BAŞARIYA DOYMUYOR

Zorlu Şampiyonada mücadele eden Büyükşehir Kağıtspor sporculardan Fatma Naz Yenen, Rabia Şentürk, Ömer Özer altın madalyayı boynuna takmayı başardı. İsmail Çiçek, Gülsen Demirtürk, Mert Halıcı gümüş madalya kazanırken Ahmet Bulut, Simay Tokcan, Kadir Kaan Bekler, Enes Bulut, bronz madalyanın sahibi oldular.

DÜNYADAN SONRA HEDEF AVRUPA

Büyükşehir Kağıtspor’un dünya ikincisi başarılı sporcusu Ömer Özer turnuvada elde ettiği derece ile Macaristan’da yapılacak Avrupa Şampiyonasına direkt katılma hakkı kazandı. Şampiyon sporcu; “Dünya ve Avrupa arenalarında ülkemi temsil etmek benim için her zaman gurur verici. Dünya şampiyonasında 2. oldum. Şimdi hocalarım ile beraber daha çok çalışıp Avrupa Şampiyonu olmak için çabalayacağım.” dedi.

11 SPORCU MİLLİ TAKIM İÇİN MÜCADELE EDECEK

Türkiye Şampiyonası’nda derece elde eden Büyükşehir Kağıtsporlu Fatma Naz Yenen, Rabia Şentürk, İsmail Çiçek, Gülsen Demirtürk, Mert Halıcı, Ahmet Bulut, Simay Tokcan, Kadir Kaan Bekler, Sueda Özdemir, Gökdeniz Akdemir ve Enes Bulut, Aralık ayı içinde Kocaeli’ de yapılacak Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde katılma hakkı kazandılar

...

[İleti kısaltıldı]  Tüm iletiyi görüntüle
6 Ek

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Türkiye Şampiyonasında Kağıtspor rüzgârı esti
VAVSE İnternet Hizmetleri