Kağıtspor’da Basketbol Köseoğlu’na Emanet  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Kağıtspor’da Basketbol Köseoğlu’na Emanet

Kağıtspor’da Basketbol Köseoğlu’na Emanet
  • Kağıtspor’da Basketbol Köseoğlu’na Emanet
  • Kağıtspor’da Basketbol Köseoğlu’na Emanet
29 Temmuz 2019 Pazartesi Saat 09:27 l Bu haber toplam (573) defa okunmuştur

BASKETBOL

Bu sezon Erkekler Basketbol 2.Lig’inde mücadele edecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü basketbol takımını antrenör Hakan Köseoğlu’na emanet etti.

Türkiye’nin en köklü amatör spor kulüplerinden olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, salon sporlarında geçen yılda olduğu gibi bu yılda profesyonel liglerde mücadele edecek. Voleybol ve Basketbol şubelerinde çalışmalara devam eden mavi beyazlılar, bu sezon 2.Lig’de Kocaeli’yi temsil edecek. Geçmişte salon sporlarında birçok başarısı bulunan Büyükşehir Kağıtspor, alt yapıya yapılan yatırımların yanı sıra A takım statüsünde ’de çalışmalarına devam ederek Kocaelili gençlere hedef oluşturacak.

İmzalar Atıldı

2. Lig’de mücadele edecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Erkek Basketbol takımını, yapılan görüşmeler neticesinde Uzun yıllar A Milli Basketbol takımının formasını terleten Hakan Köseoğlu çalıştıracak.

Kağıtspor Kulübünde gerçekleştirilen törende, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Ali Yeşildal, Kağıtspor Kulübü 2. Başkanı ve Basketbol branş yöneticisi Serhan Çatal ve Kağıtspor Genel Sekreteri Bekir Köksal katıldı.

Amatör Ruh ile

İmza töreninde konuşan Kağıtspor Başkanı Ali Yeşildal;” Takımımızın kentimize hayırlı olmasının diliyorum. Kağıtspor olarak onlarca branşta binlerce çocuğumuzu destekliyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımızın bize gösterdiği ana hedeflerden biride bu zaten, salon sporlarında, su sporlarında, doğa sporlarında Kocaeli’ni bir marka kent haline getirmek. Basketbol ve Voleybol’ da geçen yıl başlatmış olduğumuz çalışmaları hocamız ile birlikte bu yıl bir üst seviyeye çıkartma gayretindeyiz. Şimdiden kulübümüze ve basketbol camiasına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Kocaelini Tüm Türkiye’ye Tanıtacağız

İmza Töreninde Konuşan Antrenör Hakan Köseoğlu; “Başkanımıza ve yöneticilerimize vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederim. Başkanımız bize hedeflerimizi söyledi, bizler amatör ruh ile profesyonel bir biçimde Kocaeli’nin gençlerine hizmet edeceğiz. Ben burada tekrardan belirtmek istiyorum ki bu takım hedefleri olan ve en iyi noktalara çıkmak için çabalayan bir takım olacak. Gençlerimizi salona çekeceğiz onlardan yararlanacağız ve Kocaeli’nde çok güzel bir atmosfer oluşturacağız. Kocaeli basketbolunu tüm Türkiye’ye tanıtacağız.” dedi


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Kağıtspor’da Basketbol Köseoğlu’na Emanet
VAVSE İnternet Hizmetleri