Meryemden Bronz Madalya  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Meryemden Bronz Madalya

Meryemden Bronz Madalya
  • Meryemden Bronz Madalya
  • Meryemden Bronz Madalya
  • Meryemden Bronz Madalya
30 Mayıs 2019 Perşembe Saat 09:49 l Bu haber toplam (350) defa okunmuştur

G.OKÇULUK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu başarılı okçu Meryem Bengisu 7. Fetih Kupasında’ da başarısını sürdürdü.

Dünyanın Geleneksel ve Olimpik Okçuların yan yana yarıştığı en büyük organizasyonu olan 7. Fetih Kupası İstanbul Okçular Vakfında gerçekleştirildi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu başarılı okçuluk 52 ülkenden sporculara karşı mücadele verdiler.

Zorlu Turnuvadan Bronz Geldi

Dünyanın en büyük okçuluk organizasyonu olan 7. Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Müsabakalarında 52 Ülkeden 520 sporcu geleneksel ve modern okçuluk olmak üzere 2 dal ve 19 kategoride dereceye girmek için boy gösterdiler. Okmeydanı'nda yapılan yarışmalarda Büyükşehir Kağıtspor’u temsil eden başarılı okçular zorlu yarışmada madalya için ter döktü.

Millilerden Başarılı Turnuva

Geleneksel Yay Minik Bayanlar kategorisinde mücadele eden Büyükşehir Kağıtsporlu Meryem Bengisu Kaytaz 35 metreden şampiyonluk için ok gezledi. İstanbul'un fethinin 566. yıl dönümü olan 29 Mayıs'taki Okçular Vakfı Tesisleri'nde gerçekleştirilen final yarışlarda Türkiye, modern ve geleneksel dalda olmak üzere 54 madalyanın 31'ini kazandı. Dereceye giren sporculara ödülleri protokol tarafından verildi.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Meryemden Bronz Madalya
VAVSE İnternet Hizmetleri