Atıcılar Kocaeli Şampiyonasında 2 madalya kazandı  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Atıcılar Kocaeli Şampiyonasında 2 madalya kazandı

Atıcılar Kocaeli Şampiyonasında 2 madalya kazandı
  • Atıcılar Kocaeli Şampiyonasında 2 madalya kazandı
  • Atıcılar Kocaeli Şampiyonasında 2 madalya kazandı
  • Atıcılar Kocaeli Şampiyonasında 2 madalya kazandı
14 Kasım 2017 Salı Saat 12:57 l Bu haber toplam (1409) defa okunmuştur

ATICILIK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Atıcılık Şampiyonasında Kağıtsporlu atıcılar, 1 altın ve 1 bronz madalya kazandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı hafta sonunda “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Atıcılık Şampiyonası” düzenledi. Şampiyonaya, Türkiye Atıcılık Federasyonu’nun 2017 Türkiye sıralamasında ilk 50’ye girmiş ve Milli Takımda görev almış olan sporcuları katıldı. 3 kategoride düzenlenen şampiyonada Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübünden; Tolga Tunçer, Taner Öner, Murat İlbilgi, Ahmet Balkancı, Serdağ Kandıra ve Süleyman Güvercin’de yarıştı.

Şampiyonayı izlediler

Derince’deki Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen şampiyonayı Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali Yeşildal, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Ulaşım Park A.Ş Genel Müdürü Yasin Özlü, Zabıta Dairesi Başkanı Serhan Çatal, Spor Şube Müdürü Ziyaülhalk Sarıgül ve çok sayıda vatandaş izledi.

2 madalya kazandılar

Türkiye Atıcılık Federasyonu talimatlarının uygulandığı müsabakanın ilk gününde 15 ilden 50 sporcu 125 atış yaptı. Pazar günü ise final müsabakalarına geçildi. Bu etaba, başarılı olan 6 sporcu katıldı. Son derece çekişmeli geçen final müsabakasının ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübünün gelecek vaat eden sporcularından Süleyman Güvercin Yıldız Erkeklerde 1. olurken, Büyükler Kategorisinde Tolga Tunçer 3. ve bir diğer mavi beyazlı isim Murat İlbilgi 4. olarak turnuvayı tamamladı.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Atıcılar Kocaeli Şampiyonasında 2 madalya kazandı
VAVSE İnternet Hizmetleri