Buz Hokeyciler Kanal 24 Ekranlarında  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Buz Hokeyciler Kanal 24 Ekranlarında

Buz Hokeyciler Kanal 24 Ekranlarında
  • Buz Hokeyciler Kanal 24 Ekranlarında
  • Buz Hokeyciler Kanal 24 Ekranlarında
31 Ekim 2013 Perşembe Saat 17:18 l Bu haber toplam (3077) defa okunmuştur

BUZ HOKEYİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu Buz Hokeyciler, Kanal 24 Ekranlarında yayınlanan Spor Akademisi programının bu haftaki konuğu oldu.

Kanal 24’de yayınlanan Spor Akademisi programının bu haftaki konuğu Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Buz Hokeyi takımı oldu. Kanal 24 Spor Müdürü Derya Oruçoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Spor Akademisi programının bu haftaki konuğu Büyükşehir’li Buz hokeyciler oldu. Kanal 24 Spor servisi geçtiğimiz günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Olimpik Buz Sporları salonuna gelerek, Buz Hokeyi sporunun çekimlerini gerçekleştirdi.

HOKEYCİLERLE MAÇ YAPTI

Halter, Görme Engelli Judo, Bilek Güreşi, Karate ve Tekvando branşlarında da daha önce Büyükşehir Belediye Kağıtspor’la ilgili çekimler yapan programın sunucusu Derya Oruçoğlu, bu kez buz hokeycilerle bir araya geldi. Oruçoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu Buz Hokeycilerle birlikte Buz Hokeyi elbisesi ve buz pateni giyerek buz pistinde hokeycilerle maç yaptı. Zaman zaman buz pistinde zor anlar yaşayan sunucu Oruçoğlu, zemininde azizliğine uğrayarak düştü.

02 KASIM’DA YAYINLANACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Buz Hokeyi branş sorumlusu Murat Uzar ve Antrenör Tarık Göçmen’in de eşlik ettiği çekimler yaklaşık iki saat sürdü. Kanal 24 Ekranlarında yayınlanan Spor akademisi programı, amatör spor branşlarını tanıtmak ve sevdirmek amacıyla yapılan bir program. Programın görüntüleri 02 Kasım Cumartesi günü saat 14.30’da yayınlanacak. Programın tekrarının ise 03 Kasım Pazar günü saat 15.30’da yayınlanacağı belirtildi.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Buz Hokeyciler Kanal 24 Ekranlarında
VAVSE İnternet Hizmetleri